Onde estamos

Poñemos á túa disposición os enderezos de toda a nosa rede de supermercados, para que poidas contactar con eles directamente.

Ourense

PLENUS A RÚA

Tlf: (34) 988 685 455
arua@plenus.es
ver en mapa

PLENUS REMEDIOS
Rúa Remedios, 58
32002 Ourense
Tlf: (34) 988 244 103
remedios@plenus.es
ver en mapa

PLENUS A GRANXA
Carretera da Granxa, 21
32005 Ourense (Ourense)
Tlf: (34) 988 608 324
agranxa@plenus.es
ver en mapa

PLENUS AVDA. ZAMORA
Avda. Zamora, 39-41
32005 Ourense
Tlf: (34) 988 98 00 53
avzamora@plenus.es
ver en mapa

PLENUS ALLARIZ
Rúa Emilia Pardo Bazán, 44
32660 Allariz (Ourense)
Tlf: (34) 988 441 426
allariz@plenus.es
ver en mapa

PLENUS RÍO SIL
Rúa Río Sil, 36
32001 Ourense
Tlf: (34) 988 511 503
riosil@plenus.es
ver en mapa

PLENUS AVDA. PORTUGAL 
Rúa Salvador de Madariaga, 3
32002 Ourense
Tlf: (34) 988 392 295
portugal@plenus.es
ver en mapa

Pontevedra

PLENUS PORRIÑO
Plaza de abastos Rúa Mercado, S/N
36400 O Porriño (Pontevedra)
Tlf: (34) 886 134 787
porrino@plenus.es
ver en mapa

PLENUS HISPANIDAD
Av. Hispanidad, 76
36203 Vigo (Pontevedra)
Tlf: (34) 986 415 837
hispanidad@plenus.es
ver en mapa

PLENUS CAMELIAS
Rúa Camelias, 36
36202 Vigo (Pontevedra)
Tlf: (34) 986 119 428
camelias@plenus.es
ver en mapa

PLENUS CABRAL
Rúa Ramón Nieto, 487
36205 Vigo (Pontevedra)
Tlf: (34) 986 265 249
cabral@plenus.es
ver en mapa

PLENUS CAÑIZA
Rúa Silleda, 4
36880 A Cañiza (Pontevedra)
Tlf: (34) 986 663 347
caniza@plenus.es
ver en mapa

Lugo

PLENUS MONTERROSO
Avda. de Lugo, 29
27560 Monterroso (Lugo)
Tlf: (34) 982 371 978
monterroso@plenus.es
ver en mapa

PLENUS SAN ROQUE
Rúa San Roque, 106
27002 Lugo
Tlf: (34) 982 807 498
sanroque@plenus.es
ver en mapa

PLENUS QUIROGA

Tlf: (34) 982 421 242
quiroga@plenus.es
ver en mapa

PLENUS PUEBLA
C/ Benigno Quiroga, 22
27360 Pobra de San Xiao (Lugo)
Tlf: (34) 982 543 969
puebla@plenus.es
ver en mapa

A Coruña

PLENUS CURTIS
(Próxima apertura)

C/ Pilar Pena, 25
15310 Curtis (A Coruña)

Logo Aquie

A Coruña

AQUIÉ HORREO
Rúa República Arxentina, 2
15701 Santiago de Compostela
(A Coruña)
Tlf: (34) 881 975 530
horreo@aquie.com
ver en mapa

Ourense

AQUIÉ FLEMING
Rúa Dr. Fleming, 30-32
32003 Ourense
Tlf: (34) 988 606 938
fleming@aquie.com
ver en mapa

Pontevedra

AQUIÉ PORRIÑO
Rúa Pinar, 2 C-D
36400 O Porriño (Pontevedra)
Tlf: (34) 986 126 084
porrino@aquie.com
ver en mapa